Vrh B

otec: Doggnation's A'Thor Tales
matka: Arabella Princes Inya's Rainbow

narozen: 7. 7. 2019
5 females (4 x HA, 1x COA)
Pedigree / Rodokmen

Pedigree

Bobone Inya's Rainbow

COA fena - sold
Porodní váha: 388g | Váha v 6. týdnech: 4,3 kg
Byť jsem holčička, říkají mi Bonbónku 🙂 Prý to na mne sedí jako ulité, protože slovo bonbón pochází z francouzštiny a znamená něco jako naše ňamňam. Jsem moc hezká, mám krátkou a jemnou srst, a prý až vyrostu, budu bonbónek zlaté barvičky.

Berenike Inya's Rainbow

HA fena - sold

Porodní váha: 322 g | Váha v 6. týdnech: 4,2 kg
Říkají mi Berinka a jsem druhá největší nahá holčička. Je mne prý nejvíc slyšet, ale to je proto, že v ohrádce být prostě nechci, když je na světě tolik zajímavých věcí 🙂

Benjamina Inya's Rainbow

HA fena - rezervace

Porodní váha: 277g | Váha v 6. týdnech: 3,6 kg
Říkají mi Benji, a jsem nejmenší z celého vrhu. Panička ale říká, že určitě budu velký mexičan, jen možná ne ten největší 🙂 Prát se umím dobře a klidně to nandám svým větším sestřičkám.Jsem moc hezky stavěná a jsem páníčkův miláček.

Biarmia Inya's Rainbow

HA fena - rezervace
Porodní váha: 355 g | Váha v 6. týdnech: 4,3 kg
Říkají mi Mia, ale panička mi říká MáMia. Prý by si mne nejraději nechala doma. Jsem největší a nejmíň zlobím, jsem totiž skoro pořád spokojená. Panička říká, že takovou kebulku a očička nikdo ze sestřiček nemá, že budu moc a moc krásná mexičanka.

Baily Carlita Inya's Rainbow

HA fena - sold

Porodní váha: 360 g | Váha v 6. týdnech: 4,1 kg
Říkají mi Carlitka a jako jediná mám dvě jména - Baily Carlita. Druhé jméno jsem dostala na památku po jedné psí mexické holčičce, která je už za duhou. Mám čírko po mamince a asi jí budu hodně podobná. Jsem takový rebel a štěstíčko, prý je mne všude plno.